O firmie

Wooden panels stored inside a warehouse

Domeną działalności firmy AKANT Sp. z o.o. jest produkcja mebli. Zajmujemy się również kompleksowym aranżowaniem i wyposażeniem wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów produkujemy meble w różnym stylu i formie, dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych  Klienta. Do wyrobu mebli używamy różnorodnych materiałów np. drewno lite, płyta wiórowa, płyta stolarska, MDF, metale, kamienie naturalne, konglomeraty jak i naturalne okleiny krajowe i egzotyczne.

wood processing manufactureNawet najbardziej skomplikowane pomysły aranżacyjne naszych klientów nie są dla nas problemem, lecz stanowią dla nas wyzwanie. Podstawowym celem w naszej firmie jest dążenie za nieustannie zmieniającymi się trendami na rynku  wyposażenia wnętrz, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości.

Woodworking milling and copy machineNowoczesny park maszynowy CNC, znajomość technologii drewna oraz zdobyta przez 10 lat działalności praktyka pozwala nam projektować i  produkować meble najwyższej jakości. Bazując na solidnych materiałach tworzymy jedyne w swoim rodzaju wyposażenie banków, pubów, restauracji,  klepów i biur. Ponadto w naszej ofercie posiadamy meble kuchenne, schody i szafy z drzwiami przesuwnymi.

 

Nasze referencje

wszystkie opinie

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda